Wersje językowe
Dlaczego pochodzenie produktów ma znaczenie? Poznajcie nas bliżej :) 0
Dlaczego pochodzenie produktów ma znaczenie? Poznajcie nas bliżej :)

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie wybór produktów jest ogromny, zaczynamy coraz bardziej zwracać uwagę na to, skąd pochodzą przedmioty, które trafiają do naszych domów, zwłaszcza w przypadku mebli i zabawek dla naszych najmłodszych. Nic dziwnego! 

 

   

 

BabyWood to nie tylko marka. To zespół cudownych ludzi (w większości rodziców), których łączy nie tylko praca, ale i ogromna pasja i miłość do ekologicznych, drewnianych produktów dla dzieci. Nasza rodzicielska wrażliwość sprawia, że do procesu produkcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i troską, tak jakbyśmy robili to dla naszych własnych dzieci. Co ważne: Począwszy od etapu projektowania, poprzez proces produkcji, aż po staranne pakowanie, wszystko odbywa się pod jednym dachem - dachem naszej pracowni. "Dorobiliśmy się" także własnej szwalni - w której to powstają m.in. poduszki do bujaków, czy maty dla dzieci. Czy ma to znaczenie? Ogromne! Tworzenie nowych produktów dla dzieci to proces wymagający szczególnej uwagi i odpowiedzialności, związany zarówno z bezpieczeństwem, jak i edukacyjnymi aspektami. Na sam proces tworzenia składa się wiele czynników:

 

  • wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów dla dzieci - projektowanie produktów dla dzieci to nie tylko świetna zabawa. Wymaga ono znajomości nie tylko programów do projektowania, ale przede wszystkim wielu norm, które jasno określają wymogi, które powinny spełniać produkty przeznaczone dla dzieci.
  • tworzenie prototypów i ich testy: to proces który trwa zdecydowanie najdłużej. Zanim oddamy w Wasze ręce nowy produkt - przechodzi on wiele skomplikowanych testów i badań. Są one wykonywane nie tylko wewnętrznie, ale zlecane także niezależnym instytucjom badawczym. Dlaczego? Choć dobrze znamy europejskie wymogi dotyczące zabawek i produktów przeznaczonych dla dzieci, powierzamy to zadanie specjalistom. 
  • produkcja - choć jesteśmy niewielką pracownią - cały proces produkcyjny ma miejsce właśnie tu. Produkty nie są tworzone "masowo". Maszyny obsługiwane są przez team wspaniałych ludzi, którzy znają się na tym, co robią. Dzięki podwójnej weryfikacji jakości w Wasze ręce oddajemy produkty "dopieszczone" w każdym calu.
  • pakowanie i wysyłka - proces pakowania to zwieńczenie wielu godzin pracy całego zespołu. W tym aspekcie także stawiamy sobie wysokie wymagania! Korzystamy z usług zaufanych firm kurierskich, a przy tym bardzo lubimy kurierów obsługujących nasz rejon. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Wam nie tylko szybką, terminową dostawę, ale mamy pewność, że oddajemy Wasze paczki w dobre ręce! 

 

Bierzemy pod uwagę Wasze potrzeby, a także potrzeby Waszych dzieci. Uwielbiamy, gdy wracacie do nas z informacją zwrotną na temat zakupionych produktów. Dzięki temu nie tylko wiemy, że to co robimy ma sens i utwierdza nas w przekonaniu, że robimy to dobrze, ale przede wszystkim pozwala udoskonalać nasze produkty - tak aby w 100% spełniały one Wasze oczekiwania. 

  

    

 

Stale się rozwijamy - uwierzcie, nie lubimy nudy! 

Wybierając produkty BabyWood, nie tylko inwestujesz w wysoką jakość i innowacyjny design, ale także doświadczasz filozofii rozwoju, której celem jest towarzyszenie maluchom w ich fascynującej podróży przez dzieciństwo. Niech Twoje dziecko rośnie razem z BabyWood, gdzie nuda jest zakazana, a rozwój to klucz do niezwykłych doświadczeń.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Polecane produkty
Poduszka do bujaka M
Poduszka do bujaka M

219,00 zł

szt.
Poduszka do bujaka L
Poduszka do bujaka L

269,00 zł

szt.
Stoliczek + krzesełko dla dzieci S/M
Stoliczek + krzesełko dla dzieci S/M

398,00 zł

szt.
Bujak drewniany M
Bujak drewniany M

379,00 zł

szt.
Krzesełko dla dzieci S/M
Krzesełko dla dzieci S/M

149,00 zł

szt.
Bujak drewniany L
Bujak drewniany L

499,00 zł

szt.
Kitchen Helper SLIM M biały
Kitchen Helper SLIM M biały

379,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium